Paczka powitalna od Enfamil (Klub Enfamama)

Odbierz prezent powitalny dla nowych członków Klubu Enfamama w tym np.: saszetki mleka Enfamil Premium MFGM 2.

enfamil-header

Aktualizacja listopad 2022: firma Enfamil zaprzestała sprzedaży produktów na Polskim rynku, a co za tym idzie - zakończyła działalność promocyjną z klubem Enfamama. Komunikat dostępny jest na stronie https://www.enfamil.pl.

Poniższy post opisuje zatem nieaktualną ofertę Enfamil. Mamy nadzieje, że sytuacja się w niedalekiej przyszłości odwróci i Enfamil powróci do operowania na Polskim rynku.

Enfamil Premium MFGM 2

Pojawienie się dziecka, to wydarzenie, które łączy w sobie tak wiele emocji. Z jednej strony, młodych rodziców zalewa fala miłości, jakiej być może jeszcze dotąd nie znali. Z drugiej strony, pojawia się obawa, niepewność. 

Czy damy sobie radę? Czy będziemy w stanie zadbać o wszystkie potrzeby maluszka?

Posiadanie dziecka wiąże się z ogromnym nakładem finansowym. Produkty dla niemowląt muszą spełniać najwyższe standardy, a to sprawia, że ich cena często jest dość wysoka. 

Nasza strona istnieje właśnie po to, aby nieco ułatwić Wam te pierwsze miesiące. Znajdziecie tutaj zestawienie najlepszych promocji i ofert, dzięki którym wypróbujecie niektóre niezbędne dla niemowląt produkty zupełnie za darmo!

Tym razem przedstawiamy Wam ofertę od firmy Enfamil. Promocja obejmuje bezpłatną próbkę mleka następnego Enfamil Premium MFGM 2.

Więź, jaka tworzy się między mamą, a dzieckiem, w okresie karmienia jest wyjątkowa. 

Karmienie piersią znacznie wpływa na rozwój psychiczny, fizyczny i emocjonalny dziecka. A to wszystko oczywiście wraz z dobrodziejstwami płynącymi z obecności bogactwa składników mineralnych. 

Mleko następne to wyjątkowa formuła, która sprawdza się dla maluszków w okresie odstawienia od piersi i po jego zakończeniu.

Mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 jest przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia. 

O produkcie

Wielu młodych rodziców bardzo chwali mleko następne Enfamil Premium MFGM 2, ze względu na jego wyjątkowy skład. Ten produkt, jako jedyny na polskim rynku, zawiera MFGM, czyli naturalny składnik, który można znaleźć w mleku mamy. Oprócz tego, w tej formule znajdziemy bogactwo minerałów, kwas DHA, który wspiera prawidłowy rozwój wzroku maluszka, a także witaminy, między innymi A, C i D. 

Producent informuje, że Enfamil Premium MFGM 2 to mleko następne, które powinno być podawane dzieciom od 6 miesiąca życia. 

Bezpłatna próbka

Enfamil oferuje do przetestowania bezpłatne próbki mleka następnego Enfamil Premium MFGM 2, pakowane w saszetkach po 32g.

Dodatkowo, w zależności od wieku dziecka do przesyłki mogą byc dołączone następujące zestawy powitalne (w ramach klubu emfamama: https://www.enfamil.pl/pages/klub-enfamama):

0 do 5 miesięca

enfamil_1
  • Grzechotka 3m. +

  • Książeczka "Moje Pierwsze Obrazki" 3m. +


od 6 do 10 miesięca

enfamil_2
  • Kubek niekapek 9m. +

  • 2 próbki mleka Enfamil Premium 2 {2x28g} (po 6 miesiącu)

  • Książeczka kontrastowa "Nasze buzie" 6m. +


od 11 do 24 miesięca (lub wyżej)

enfamil_3
  • Kubek niekapek 9m+

  • 2 próbki mleka Enfamil Premium 3{2x38.4g} (po .1 roku życia)

  • Księga dźwięków

Źródło: http://gadzetywsieci.blogspot.com/

Jak uzyskać bezpłatną próbkę?

  1. Jeśli jeszcze nie masz konta w Enfamil: Aby uzyskać bezpłatną próbkę mleka następnego Enfamil Premium MFGM 2 należy odwiedzić stronę internetową firmy: enfamil.pl, a następnie przejść do zakładki Przetestuj. W kolejnym kroku, należy się zarejestrować w serwisie jako Enfamama i podać kilka podstawowych danych w formularzu zgłoszeniowym. Enfamil naprawdę troszczy się o dzieci, dlatego nowo zarejestrowane Enfamamy mogą dodatkowo, oprócz próbek mleka, otrzymać prezent powitalny. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią zgodę przy wypełnianiu formularza.

  2. Jeśli posiadasz już konto w Enfamil Mamy, które dołączyły już do grona Enfamam, wciąż mogą otrzymać bezpłatną próbkę mleka następnego Enfamil Premium MFGM 2. Aby to zrobić, muszą jednak napisać wiadomość bezpośrednio do enfaprobki@enfamil.pl. W wiadomości należy podać adres do wysyłki.

I to wszystko!