Testowanie produktów Canpol Babies

Dowiedz się więcej o ofercie od Canpol Babies. Sprawdź jak możesz uczestniczyć w testowaniu flagowych produktów.

canpol babies

Kochani Rodzice, często mówi się, że okres niemowlęcy jest najpiękniejszym, ale i najbardziej wymagającym dla Was okresem. Ile produktów kupiliście już dla swojego maleństwa? Zabawki, gadżety, różne butelki, buteleczki, szczoteczki i inne tego typu akcesoria często znacznie ułatwiają opiekę nad maluszkiem. Wiemy, że macie ogromny wybór. Wiele firm prześciga się w dostarczaniu wam jeszcze większej ilości asortymentu. Skąd wiedzieć, które produkty wybrać?

Warto zaufać ekspertom

Jedną z najlepszych metod jest kierowanie się wyborem ekspertów i specjalistów w swojej dziedzinie. Tylko wtedy będziecie mieć pewność, że to, po co sięgacie, spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i jakości i Twój maluszek może mieć z tym kontakt. Właśnie dlatego, sięgając po produkty firmy Canpol możecie być spokojni - całe grona naukowców i specjalistów czuwa nad tym, aby ich produkty były z najwyższej półki.

O firmie Canpol

Canpol to firma z niemal 30 letnim doświadczeniem zajmująca się produkcja i dystrybucją najwyższej jakości akcesoriów dla niemowląt w ponad 50 krajach na całym świecie. Ich priorytetem są najwyższe standardy bezpieczeństwa. Przez lata działalności ich praca i wysiłek zostały wielokrotnie nagrodzone prestiżowymi nagrodami. W ich ofercie znajdziemy między innymi:

 • Artykuły dla mam w ciąży i połogu,

 • Produkty ułatwiające karmienie piersią,

 • Produkty do karmienia butelką, a w tym również podgrzewacze i sterylizatory,

 • Akcesoria do karmienia dzieci starszych: miseczki, sztućce, kubeczki itp.

 • Wszelkie produkty do higieny i pielęgnacji,

 • Smoczki i zabawki,

 • Artykuły ułatwiające podróż z maluszkiem, takie jak torby, plecaki, czy szelki,

 • Produkty zwiększające bezpieczeństwo Waszego dziecka: zabezpieczenia szafek, gniazdek elektrycznych, ostrych krawędzi, a także nianie elektryczne.

Co możecie zyskać?

Firma Canpol nie odniosłaby tak ogromnego sukcesu, gdyby nie traktowała poważnie opinii tych, do których ich produkty są skierowane. Zdanie rodziców ma dla nich ogromne znaczenie. Dlatego też firma prowadzi dwa duże projekty, które mają na celu jeszcze bliżej poznać oczekiwania mam i tatów, a także umożliwić Wam, Drodzy Rodzice, lepsze poznanie ich produktów poprzez samodzielne przetestowanie.

 • Porady od innych rodziców:

Nieocenione, sprawdzone wskazówki od specjalistów i innych rodziców znajdziecie tutaj lub na stronie canpol w zakładce Porady Mam.

Co ważne, choć wszyscy zarejestrowani rodzice mogą się dzielić poradami, są one najpierw ewaluowane przez ekspertów, a następnie inne mamy je oceniają i komentują dzięki czemu zyskujecie nie tylko drugą opinię, ale i inne cenne wskazówki.

 • Nagrody za najlepsze porady:

Jeśli dodacie swoje porady i przypadną one do gustu innym rodzicom, macie szansę zdobyć fajne nagrody. Serwis co miesiąc nagradza 10 osób, których porady najbardziej przypadły do gustu czytelnikom.

 • Testowanie produktów:

Nie musicie już wybierać produktów na chybił trafił. Wiele z nich ma podobne funkcje, ale to od detali zależy komfort i jakość użytkowania. Canpol to doskonale rozumie, dlatego co miesiąc oferuje mamom przetestowanie jednego z ich flagowych produktów i podzielenie się opiniami z innymi rodzicami na forum. W tym miesiącu rodzice testowali zestawy do karmienia butelką.

dziecko w pieluszkach

Jak dołączyć?

To bardzo proste, wystarczy się zarejestrować na tej stronie podając podstawowe informacje, a następnie dołączyć do forum dla rodziców, a także zgłosić chęć wzięcia udziału w akcjach promocyjnych i testowaniu. Nie zapomnijcie zapisać się też do newslettera, aby być na bieżąco ze wszystkimi konkursami i promocjami!