DADA Club - darmowa paczka powitalna o wartości ~18zł

Odbierz darmową paczkę powitalną od DADA Club zawierającą m.in. pieluszki, chusteczki oraz patyczki dla niemowląt.

dada-header

Jak odebrać paczkę?

DADA paczka powitalna

Wszyscy młodzi rodzice z pewnością znają tą mieszankę uczuć, która stale towarzyszy im w okresie przed rozwiązaniem. Radość przeplata się z obawą. Miłość, ze strachem o przyszłość, a oczekiwanie, z niepewnością. To normalne uczucia, które w różnym stopniu towarzyszą niemal wszystkim początkującym rodzicom. Do tego dochodzą jeszcze wydatki. A tych jest dużo. Dziecko, choć malutkie, ma ogromne potrzeby, które zmieniają się niemal z tygodnia na tydzień. Co więcej, produkty dla niemowląt muszą być najwyższej jakości i spełniać rygorystyczne standardy, co również wpływa na ich cenę. Jesteśmy tutaj po to, aby choć w pewnym stopniu ułatwić Wam pierwsze miesiące rodzicielstwa. Zbieramy w jednym miejscu najlepsze oferty od znanych i szanowanych producentów, dzięki którym możecie wypróbować produkty dla niemowląt zupełnie za darmo! Tym razem przedstawiamy Paczkę Powitalną od Dada - edycję 2021. W paczce znajdziecie kilka wyjątkowych produktów, dzięki którym pierwsze dni maluszka będą nieco łatwiejsze.

O produkcie

Paczka Powitalna od Dada to wyjątkowy prezent, zawierający to, co niezbędne na start: pieluszki Dada Extra Care – rozmiar 2 (14 szt.), zaprojektowane specjalnie dla dzieci o wadze 3-6 kg. Pieluszki zapewniają uczucie suchości i zapewniają chłonność do 12 godzin, chusteczki nawilżane Dada Extra Care (64 szt.), są w 100% wykonane z bawełny, a do tego są wyjątkowo chłonne i całkowicie biodegradowalne, patyczki dla niemowląt Dada (70 szt.), również w całości biodegradowalne, dzięki temu, że ich trzon jest wykonany z papieru, a mięciutkie główki to 100% bawełna.

Bezpłatna próbka

Dada oferuje całkowicie bezpłatną paczkę powitalną, w której skład wchodzi 14 pieluszek Dada Extra Care, rozmiar 2 (bez możliwości zmiany rozmiaru), paczka chusteczek nawilżanych Dada Extra Care oraz opakowanie biodegradowalnych patyczków higienicznych Dada.

dada-1

Źródło: MamaBeataTestuje

Jak uzyskać bezpłatną próbkę?

Aby otrzymać Paczkę Powitalną Dada w edycji 2021, należy odwiedzić stronę dadaclub.pl/ i zarejestrować się w serwisie, a następnie zgłosić się do promocji. O ile rejestracja jest całkiem standardowa, wystarczy podać kilka podstawowych informacji, jak e-mail, imię i płeć dziecka, to zgłoszenie do akcji wymaga kilku dodatkowych informacji. Aby wziąć udział w akcji, należy podać:

  • Swoje imię i nazwisko,

  • Numer telefonu

  • Adres wysyłki

  • Numer aktu urodzenia i miejscowość, w którym znajduje się Urząd Stanu Cywilnego, który ten akt wydał. Dlaczego numer aktu urodzenia? Promocja jest bardzo rozbudowana, zawiera wartościowe produkty, jednak jedno dziecko może otrzymać tylko jedną paczkę. W związku z tym, numer aktu urodzenia jest wykorzystywany jedynie do weryfikacji. Warto dodać, że Paczka Powitalna Dada, edycja 2021, jest przeznaczona tylko dla dzieci, które urodziły się w 2021 roku i trwa jedynie do końca roku lub do wyczerpania zapasów.

Oficjalna reklama

https://www.youtube.com/watch?v=5ak_cl8T6OI