Darmowa paczka od BebiKlub (Bebiko) o wartości ~50zł

Odbierz darmową paczkę za rejestracje w serwisie. Paczki zawierają próbki mleka modyfikowanego oraz gadżety dla dziecka (termofor z pestek wiśni).

bebiko-baby-registry-header

Jak odebrać paczkę?

Darmowa Paczka od Bebiko w BebiKlub

Pierwsze chwile maluszka to piękny, wyjątkowy czas. To właśnie wtedy w waszym życiu zachodzi najwięcej rewolucji. Dzieciątko rozwija się, rośnie, a zmiany widoczne są niemal z dnia na dzień. To właśnie w tym okresie, młodzi rodzice stawiają czoła coraz to nowym wyzwaniom i z każdym kolejnym dniem uczą się czegoś nowego o dziecku, ale i o sobie!

Drodzy Rodzice, wiemy, że przyda Wam się małe wsparcie! Właśnie dlatego, w tej serii artykułów sprawdzamy dla Was setki stron internetowych, aby znaleźć te przydatne i najlepsze oferty od sprawdzonych marek. Po co to wszystko? Firmy specjalizujące się w produktach dla niemowląt doskonale wiedzą, jak piękne, ale i skomplikowane bywają początki rodzicielstwa. Po co więc masz kupować pełnowartościowy produkt (który często wcale nie jest tani), tylko po to, aby się przekonać, że Twoje maleństwo ma wybredny gust? Zacznij od bezpłatnej próbki Sprawdź, czy przypadnie dziecku do gustu. Wiele firm w swoich bezpłatnych paczkach zawiera również cenne wskazówki i dodatkowe gadżety, których nigdy mało!

W dzisiejszym poście przedstawimy Wam propozycję od Bebiko. Ta oferta łączy się z uczestnictwem w BebiKlubie.

Zawartość zestawu

Bebiko to dobrze znana rodzicom firma, która tworzy najwyższej jakości mleka modyfikowane i żywność przeznaczenia medycznego. Marka dobrze rozumie potrzeby dzieci i ich rodziców, dlatego nie po raz pierwszy wyszła naprzeciw ich oczekiwaniom. Bebiko, oferuje dwa rodzaje darmowych paczek: paczkę dla niemowląt, tzw. Paczka dla Maluszka, oraz drugą - Paczkę dla Juniora. W tej pierwszej znajdziemy:

⦁ Ekologiczny, bezpieczny dla niemowląt, lekki termofor. Ten uroczy gadżet w kształcie chmurki świetnie sprawdzi się np. W przypadku kolek, bólów brzuszka, a nawet jako pomoc w zasypianiu. Można go używać zarówno w formie ciepłego, jak i zimnego okładu.

bebiko-termofor

paczka-bebiklub-1

⦁ Próbkę mleka Bebiko 2 lub Bebiko PRO+2.

bebiko-probki

Źródło: https://www.bebiklub.pl/produkty/mleka-modyfikowane/bebiko-pro-2

To mleko następne jest przeznaczone dla dzieci po 6-tym miesiącu życia, lub jako uzupełnienie przy karmieniu piersią, a także może służyć jako baza do przygotowania kleików i bezmlecznych kaszek. Zawiera naturalne substancje wspierające [prawidłowy rozwój maluszka, takie, jak między innymi błonnik, kwasy Omega 3, wapń, żelazo i witaminę D. Paczka dla dzieci starszych zawiera gadżety wspierające rozwój dziecka, materiały informacyjne, oraz może, ale nie musi zawierać próbki mleka (wiele zależy od wieku maluszka).

Paczka dla Juniora

Paczki mogą zawierać próbki mleka modyfikowanego, gadżety dla dziecka oraz materiały informacyjne. Przysługuje mamom starszych dzieci.

paczka bebiklub-2

Jak odebrać darmową paczkę?

Paczkę można otrzymać w ramach prezentu powitalnego po dołączeniu do klubu. Aby otrzymać paczkę od Bebiko, czy to paczkę dla maluszka, czy dla juniora, należy najpierw przejść na stronę internetową klubu BebiKlub, na której czeka Cię mnóstwo interesujących i ciekawych artykułów, a następnie przejść do zakładki “Zarejestruj się”. Następnie zostaniesz przekierowana do dość prostego formularza, na którym konieczne będzie podanie daty urodzenia dziecka (lub oczekiwanej daty porodu). Kiedy to zrobisz, zostaniesz zapytana, czy chcesz otrzymać bezpłatną paczkę dla maluszka. Oczywiście, kliknij TAK! Dalej będziesz musiała podać swoje dane kontaktowe i adres do wysyłki. Zachęcamy do zaakceptowania pozostałych zgód, wraz z tymi marketingowymi, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi promocjami i konkursami od Bebiko.

bebiklub-rejestracja

Zestawy mogą różnić się od tych na załączonych zdjęciach.