Darmowe próbki NAN OPTIPRO (Nestlé Baby&me) o wartości ~15zł

Odbierz bezpłatną próbkę zawierającą 3 saszetki mleka dla niemowląt "NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO" w ramach programu Zdrowy Start w Przyszłość.

nan-pro-2-header

Jak odebrać paczkę?

Wspieraj Ukraine 🇺🇦 https://www.siepomaga.pl/ukraina


NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO - darmowa próbka

Młodzi rodzice lepiej niż ktokolwiek inny wiedzą, jak droga jest wyprawka dla maleństwa. Pieluchy, ubranka, mleko…Potrzeby zmieniają się niemal z tygodnia na tydzień, często ciężko za nimi nadążyć, a wydatków tylko przybywa. Właśnie dlatego zebraliśmy wszystkie świetne promocje i oferty, dzięki którym możecie skompletować choć część niezbędnych rzeczy dla maluszka zupełnie za darmo. 

Tym razem przedstawiamy Wam propozycję od firmy Nestle - bezpłatne próbki zawierające mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO.

Zapewne doskonale wiecie, jak wiele korzyści płynie z karmienia piersią i jak ważny jest ten wspólnie spędzony czas. Właśnie wtedy dziecko otrzymuje tak cenne składniki i minerały, a emocjonalna więź, która się tworzy między maleństwem a mamą jest podstawą ich przyszłych relacji.

Mleko następne NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO jest reklamowane, jako idealne następstwo naturalnego mleka mamy. Producent zaleca jego stopniowe wprowadzenie po 6 miesiącu życia dziecka.

O produkcie

NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO, to mleko następne przeznaczone dla zdrowych niemowląt od 6 miesiąca życia. Producent zaleca stopniowe wprowadzenie produktu do diety maleństwa w okresie odstawienia od piersi i po jego zakończeniu. NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO ma dobry skład, zawiera te same kultury bakterii, które można znaleźć w naturalnym mleku mamy, a także składniki mineralne i witaminy, które wpływają na odporność dziecka, oraz kwas DHA, który dba między innymi o prawidłowy rozwój mózgu maluszka. Opakowanie mleka NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO kosztuje około 40-50 zł za 800 g.

Bezpłatna próbka

Nestle, wraz z programem Zdrowy Start w Przyszłość oferuje bezpłatną próbkę zawierającą 3 saszetki po 32 g. mleka NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO.

Próbki wysyłane są w ciągu ok. 2-3 tygodni od momentu zgłoszenia. Wysyłka jest darmowa.

nan-pro-image-1

Zdjęcie: https://mama-testerka.blogspot.com

Jak ją uzyskać

Aby otrzymać bezpłatną próbkę mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HMO wejdź na stronę internetową zdrowystartwprzyszlosc.pl, przejdź do zakładki Nestlé Baby&me i kliknij Testownia, lub odwiedź tą stronę: 

https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/odbierz-bezplatne-probki-nan-optipror-plus-2-hm-o

Aby wziąć udział w promocji, konieczna jest rejestracja. Następnie należy podać swoje dane oraz imię i datę urodzenia swojego dziecka, a w następnym kroku odpowiedzieć na trzy proste pytania. I to wszystko!