Zamów darmowe próbki koziego mleka CapriCare o wartości ~10zł

Rozważasz karmienie dziecka mlekiem następnym? Już teraz możesz bezpłatnie przetestować produkty marki Capricare

capricare

Jak odebrać paczkę?

Rozważasz karmienie dziecka mlekiem następnym? Już teraz możesz bezpłatnie przetestować produkty marki Capricare.

Sprawdź, jak odebrać darmowe próbki mleka Capricare o wartości ok. 10 zł!

Jaki produkt można otrzymać w ramach akcji?

Marka Capricare oferuje darmowe próbki koziego mleka następnego. Zgodnie z regulaminem promocji waga produktu nie może być mniejsza niż 24 g. Rodzaj otrzymanej saszetki zależy od wprowadzonych danych dotyczących wieku dziecka. Ponadto wzięcie udziału w akcji jest możliwe tylko, jeśli odpowiedni produkt jest dostępny w momencie składania zamówienia.

W ramach promocji można otrzymać darmowe próbki mleka następnego Capricare 2 dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia lub Capricare 3 dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia. Mleko następne Capricare jest oparte na pełnotłustym mleku kozim. W składzie produktu nie ma m.in. lecytyny sojowej, oleju palmowego, maltodekstryny i syropu glukozowego. Ponadto mleko jest możliwie jak najmniej przetworzone i odtłuszczone, co pozwala na zachowanie wielu cennych składników odżywczych.

Saszetki CapriCare

Jak zgłosić się po darmowe próbki mleka CapriCare?

  • Wejdź na stronę http://www.capricare-mleko.pl/form/.

  • Wypełnij formularz rejestracyjny (adres e-mail i imię).

  • Zaakceptuj regulamin.

  • Kliknij przycisk “Wyślij”.

  • Sprawdź skrzynkę poczty elektronicznej.

  • Wejdź na stronę podaną w wiadomości e-mail od Capricare.

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy (dane osobowe, dane do wysyłki, dane kontaktowe, informacje dotyczące etapu macierzyństwa).

  • Pamiętaj o podaniu otrzymanego w e-mailu jednorazowego kodu aktywującego, dzięki któremu otrzymasz próbki za darmo.

  • Złóż zamówienie poprzez kliknięcie przycisku “Prześlij”.

  • Sprawdź, czy otrzymałaś e-mail potwierdzający prawidłowe złożenie zamówienia.

To jednak niejedyny sposób na skorzystanie z promocji. Po darmowe próbki można zgłosić się również za pośrednictwem Facebooka. W takim przypadku odwiedź profil Capricare Polska - kozie mleko następne i rozpocznij czat na Messengerze. Po otworzeniu okienka z rozmową kliknij miejsce wskazane przez markę. Następnie wybierz opcję “Chcę zamówić próbki”. Zaznacz odpowiednią opcję dotyczącą wieku dziecka, a otrzymasz informację, czy w danym momencie firma Capricare wysyła bezpłatne próbki mleka następnego dla tej kategorii wiekowej.

Jeśli kwalifikujesz się do skorzystania z oferty promocyjnej, to kliknij link podany w wiadomości i przejdź do formularza zgłoszeniowego. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami z powyższej listy.

Kto może skorzystać z promocji Capricare?

Akcja promocyjna jest skierowana do osób, które spodziewają się dziecka lub są już rodzicami i rozważają karmienie malucha mlekiem następnym. Darmowe próbki możesz zamówić, jeśli jesteś osobą pełnoletnią i mieszkasz w Polsce. Ponadto konieczne jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Z promocji można skorzystać tylko raz.

Kiedy zostaną wysłane darmowe próbki?

Organizator akcji wyśle darmowe próbki mleka Capricare nie później niż 30 dni od przyjęcia prawidłowego zamówienia. W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych opóźnień w wysyłce produktów zostaniesz o tym poinformowana. Koszty dostawy pokrywa firma organizująca promocję.

capricare mleko