Darmowa paczka od Bebilon (BebiProgram) o wartości ~50zł

Odbierz paczkę z gadżetami dla ciebie i dziecka (m. in. teczka na badania, przytulanka sensoryczna, próbki mleka modyfikowanego następnego Bebilon 2).

bebilon-baby-registry-header

Jak odebrać paczkę?

Darmowa paczka od Bebilon, czyli BebiProgram

Bez względu na to, czy dopiero przygotowujecie się na pojawienie się pociechy, czy też maluszek jest już z Wami, zapewne macie sporo pracy i wydatków - tych planowanych, a także niespodziewanych. Rodzicielstwo to wspaniała przygoda, jednak każdemu z nas przydałoby się czasem nieco wsparcia, zarówno tego merytorycznego, w formie porad i odpowiedzi na nurtujące pytania, jak i bardziej materialnego.

Nasza strona powstała właśnie w tym celu - aby pomóc młodym rodzicom w początkach rodzicielstwa. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie Wam nieco łatwiej skupić się na radości pierwszych chwil spędzonych z maluchem. Darmowe próbki, które przedstawiamy w tej serii, to świetny sposób na wypróbowanie danego produktu, przed zakupem pełnowartościowej - i pełnopłatnej wersji. Wiemy, że te produkty są zazwyczaj dość kosztowne. Przekonaj się więc, czy przypadną Twojemu maleństwu do gustu zanim je zakupisz. Dzięki temu nie ryzykujesz, że po wykorzystaniu zaledwie kilku miarek, będziesz musiała zrezygnować z produktu.

Tym razem przedstawiamy Darmową paczkę od Bebilon, która łączy się z uczestnictwem w programie BebiProgram.

Zestaw Podarunkowy

W zestawie podarunkowym, czyli darmowej paczce od Bebilon, znajdziesz między innymi:

⦁ Próbkę mleka modyfikowanego - Mleko modyfikowane Bebilon 2, dla niemowląt od 2-go miesiąca życia. Ważne jednak, aby zaznaczyć odpowiednią rubrykę przy rejestracji. Jeżeli nie planujesz wprowadzić mleka modyfikowanego, otrzymasz nieco inny zestaw upominkowy.

⦁ Poradnik dla rodziców. Autorski poradnik ekspertów BebiProgram, w którym znajdziesz między innymi wskazówki dotyczące wspierania odpowrności i zrdowego rozwoju dziecka.

⦁ Zabawkę sensoryczną. Karty kontrastowe i inne tego rodzaju zabawki sensoryczne wspierają prawidłowy rozwój zmysłów Twojego maluszka.

⦁ Karty do zdjęć. Wczesne rodzicielstwo to okres bardzo dynamicznego rozwoju i gwałtownych zmian. Dobrze jest uwiecznić je na zdjęciach.

bebiprogram-paczka-1bebiprogram-paczka-2

Zestawy mogą różnić się od tych na załączonych zdjęciach.

Mleko modyfikowane Bebilon 2 to formuła przeznaczona dla niemowląt, które z różnych względów nie mogą być karmione piersią. Zawiera składniki, które naturalnie występują w mleku mamy, takie jak witaminy i minerały wspomagające układ odpornościowy dziecka, kwasy Omega 3, wpływające na prawidłowy rozwój mózgu, a także jod, żelazo, wapń i magnez.

Jak uzyskać bezpłatną próbkę?

Aby otrzymać ten zestaw upominkowy, należy przejść na stronę BebiProgramu, a następnie kliknąć “zarejestruj się”. W następnym kroku, zostaniesz przekierowana do formularza rejestracyjnego. Tam konieczne będzie podanie standardowych danych, takich jak: data urodzenia dziecka lub planowana data porodu, email i hasło. Po podaniu daty urodzin maluszka, pojawi się pytanie “Czy z jakichś powodów rozważasz karmienie mlekiem modyfikowanym?”. Jeśli odpowiesz nie, zostaniesz poproszona o podanie danych do wysyłki w celu otrzymania paczki prezentowej nie zawierającej próbki mleka. Natomiast jeśli odpowiesz, że tak, rozważasz karmienie mlekiem modyfikowanym i chcesz otrzymać próbkę mleka, to właśnie taka paczka zostanie dla Ciebie przygotowana.

Oprócz tego, polecamy zaakceptować zgody marketingowe, dzięki którym będziesz na bieżąco otrzymywać informacje o aktualnych zniżkach, kolejnych promocjach i konkursach, w których można wygrać atrakcyjne nagrody.

Warto wspomnieć, że nie wszyscy Rodzice będą czekali na paczkę równie długo. Czas oczekiwania na paczkę jest zależny od wieku maluszka. Tak więc, może zostać wysłana od razu po ukończeniu przez dziecko 2-go miesiąca życia, lub 6-go miesiąca życia.

bebiprogram-rejestracja