Niebieskie Pudełko o wartości ~25zł

Odbierz aż trzy pakiety dla kobiet w ciąży i mam w zamian za wypełnienie ankiety we współpracujących placówkach.

niebieskie-pudelko-header

Jak odebrać paczkę?

Darmowa Paczka - Niebieskie pudełko

Rodzice maluszków doskonale wiedzą, że choć rodzicielstwo to wspaniała, pełna emocji przygoda, to kosztuje ona niemało. Wydatków przybywa z dnia na dzień, maleństwa w zawrotnym tempie wyrastają z ciuszków, potrzebują coraz to nowych zabawek, które rozbudzą ich zmysły, umiejętności poznawcze i ciekawość świata, do tego już po kilku miesiącach są gotowe na urozmaicenie diety, a wszystko to wiąże się z dużym nakładem finansowym. Wiemy, że w tym magicznym, pięknym, ale i często trudnym, okresie, kiedy wszystko wydaje się Wam, młodym rodzicom, równie nowe, co Waszemu maleństwu, każda pomoc się przydaje. Jeśli już znacie naszą stronę, to na pewno wiecie, że w tej serii artykułów skupiamy się na dostarczaniu Wam informacji o ofertach promocyjnych od najlepszych firm specjalizujących się w produktach dla niemowląt. W tym artykule nie będzie inaczej!

niebieskie pudełko - pakiety

Źródło: https://niebieskiepudelko.pl/pakiety/ Dzisiaj przedstawiamy Wam darmowe paczki od serwisu Niebieskie Pudełko. Niebieskie pudełko to całkiem dobrze znany serwis internetowy przeznaczony dla kobiet w ciąży i mam maluchów. Można tam znaleźć wskazówki, porady i eksperckie artykuły dla kobiet przygotowujących się do ciąży, tych już będących w ciąży, a także dla mam. Niebieskie Pudełko przygotowało aż trzy różne zestawy podarunkowe!

Dostępne zestawy:

  • Pierwszy z nich, zestaw prenatalny “Bedę mamą” jest przeznaczony dla pań będących w III trymestrze ciąży. Ten zestaw zabiera poradnik o tym samym tytule - “Będę Mamą”, a także przewodnich po przydatnych produktach dla mamy i dziecka a także bogaty zestaw próbek. Dokładna zawartość pakietu i próbek może się nieco różnić w zależności od regionu i pory roku, ale o tym opowiemy za chwilę.

  • Kolejny zestaw, to Niebieskie Pudełko o nazwie “Skarb Malucha”. Ten zestaw jest przeznaczony dla mam tuż po porodzie. W tym zestawie znajdziesz poradnik „Pierwszy Rok Razem”, autorstwa prof. dr hab. n. med. Barbary Kowalewskiej-Kanteckiej, który pomoże Ci poradzić sobie z niespodziankami pierwszego roku macierzyństwa. Oprócz poradnika, zestaw zawiera próbki specjalistycznych produktów dla noworodków i młodych mam.

  • Ostatnim z przygotowanych przez Niebieskie Pudełko zestawów jest ten o nazwie “Mam 6 miesięcy”. W tym zestawie znajdziesz próbki produktów dostosowanych do wieku Twojego maluszka.

niebieskie-pudelko-1

Zestawy mogą dodatkowo zawierać m.in ulotki, kody promocyjne oraz kosmetyki dla mam. Lista aktualnych partnerów.

W przeciwieństwie do innych programów darmowych próbek opisanych na naszej stronie, zestawy "Niebieskie Pudełko" można tylko i wyłącznie odebrać osobiście w placówce, która współpracuje organizacją. Lista dostępnych placówek.

Jak uzyskać bezpłatną paczkę?

Tutaj sprawa ma się nieco inaczej niż w przypadku zazwyczaj opisywanych przez nas bezpłatnych zestawów. Niebieskie Pudełko nie przesyła swoich zestawów pocztą. Zamiast tego, możesz je otrzymać we współpracujących z serwisem placówkach. I tak, aby otrzymać zestaw “Będę Mamą”, zapytaj o niego w swojej szkole rodzenia albo gabinecie ginekologicznym, kiedy już będziesz w trzecim trymestrze.

Paczkę “Skarb Malucha” możesz otrzymać od razu po porodzie, o ile szpital, w którym rodzisz ma umowę partnerską z serwisem. Musisz się jednak najpierw zarejestrować w bazie serwisu Niebieskie Pudełko. Możesz to zrobić w szpitalu lub tutaj, na stronie internetowej. Z kolei pod tym linkiem sprawdzisz za pomocą prostej wyszukiwarki, w których szpitalach możesz otrzymać paczkę. Paczka “Mam 6 miesięcy” będzie na Ciebie czekać we współpracującą z Niebieskim Pudełkiem placówką szczepień. Korzystając z wyszukiwarki na tej stronie, możesz sprawdzić, w których punktach szczepień możesz otrzymać dla swojego maluszka bezpłatny pakiet “Mam 6 miesięcy”.

Wymagane jest uzupełnienie ankiety w zamian za odebranie zestawu.