Rossmann - Darmowe produkty w programie Rossnę! o wartości ~50zł

Sprawdź, jakie produkty możesz otrzymać za darmo w ramach ofert specjalnych programu „Rossnę!”. To jeden z najpopularniejszych programów dedykowanych rodzicom.

rossman rossnę

Jak odebrać paczkę?

Program „Rossnę!” to jeden z najpopularniejszych programów dedykowanych rodzicom i kobietom w ciąży. Prowadzony jest przez drogerię Rossmann. Sprawdź, jakie produkty możesz otrzymać za darmo w ramach ofert specjalnych! 

Program dedykowany jest rodzicom dzieci do ukończenia 10 roku życia oraz mamom spodziewającym się dziecka. Dzięki wielu atrakcyjnym zniżkom możemy oszczędzić na wyprawkach nawet kilkadziesiąt złotych. W jego ramach możemy otrzymać też darmowy prezent.

Obecnie oferowane prezenty to:

  • oliwka pielęgnacyjna przeciw rozstępom;

  • zestaw do nauki mycia zębów;

  • zabawki do kąpieli. 

Każdy z nich oferowany jest w ramach ofert specjalnych za 1 grosz. Dowiedz się więcej o każdym produkcie i sprawdź, kiedy możesz go odebrać. 

rodzice spodziewający się dziecka

Oliwka pielęgnacyjna przeciw rozstępom

 Pierwszym z prezentów, który otrzymujemy w ramach ofert specjalnych programu „Rossnę!” jest oliwka pielęgnacyjna przeciw rozstępom. Otrzymujemy ją jeszcze w okresie ciąży. Produkt Babydream Mamas to bogata oliwka pielęgnacyjna, dzięki której zachowamy elastyczność i nawilżenie skóry oraz zapobiegniemy powstawaniu rozstępów ciążowych. Jej główne składniki to mieszanka pięciu olejów, kolejno:

  • Olej migdałowy;

  • Olej makademia;

  • Olej jojoba;

  • Olej sojowy;

  • Olej słonecznikowy.

 

Oliwka nie zawiera żadnych barwników, środków konserwujących oraz olejów mineralnych, parafinowych i silikonowych. Jej tolerancja skórna została również potwierdzona dermatologicznie. Ryzyko, że będzie powodowała u nas alergie, jest więc bardzo niewielkie.

Produkt w cenie standardowej kosztuje około 16 złotych.

Oliwkę pielęgnacyjną przeciw rozstępom warto stosować nie tylko w okresie ciąży, ale i do trzech miesięcy po porodzie. Zaleca się wmasowywanie jej w skórę brzucha, pośladków, piersi i ud — czyli wszędzie, gdzie mogła rozciągnąć się skóra podczas ciąży.

dziecko leżące na brzuchu

Zestaw do nauki mycia zębów

Kiedy zmienisz status ze „Spodziewam się dziecka” na „Jestem rodzicem” w aplikacji bądź dołączysz do programu już po okresie ciąży, otrzymasz w prezencie zestaw szczoteczek do nauki mycia zębów. To produkt przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia, który z pewnością spodoba się również mamom. W skład zestawu do nauki marki Babydream wchodzą dwie szczoteczki. Każda z nich ma inną końcówkę. Pierwsza to tradycyjna szczoteczka do zębów dla dzieci z delikatnym i bardzo miękkim włosiem, które nie podrażni wrażliwych dziąseł ząbkujących maluszków. Druga szczoteczka ma główkę z kilkoma gumowymi wypustkami do masażu dziąseł.

Obydwie ze szczoteczek mają ergonomiczną, silikonową rączkę z antypoślizgowym uchwytem, łatwą do schwycenia przez dziecko.

Produkt w cenie standardowej kosztuje około 14 złotych.

Zabawki do kąpieli

Zabawki do kąpieli to prezent, który otrzymasz, kiedy twoje dziecko ukończy pierwszy rok życia. W skład zestawu wchodzą cztery kolorowe figurki zwierzątek — ośmiornica, krab, aligator i hipopotam. Świetnie sprawdzą się jako zabawki umilające kąpiel malucha. Aby napełnić je wodą, wystarczy je delikatnie przycisnąć i zanurzyć w wannie.

Produkt w cenie standardowej kosztuje około 19 złotych.

prezenty dla rodziców

Jak odebrać darmowe produkty? 

Aby odebrać darmowe produkty w ramach programu „Rossnę!”, musisz być członkiem programu, tj. posiadać założone wcześniej konto. Rejestracji możesz dokonać w każdej drogerii, za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji sklepu. Członkiem klubu „Rossnę!” mogą zostać wszyscy rodzice dzieci do lat 10 oraz osoby spodziewające się dziecka. Aby otrzymać darmowe produkty do wyprawki dla dziecka obecnie dostępne w ramach ofert specjalnych, należy:

  • spełnić warunki określone w regulaminie klubu;

  • dokonać zakupu przynajmniej jednego artykułu objętego programem (szczegółowa lista artykułów dostępna jest na stronie).

Dodatkowo znaczenie ma status, który mamy obecnie ustawiony w programie. Przykładowo, oliwkę pielęgnacyjną za darmo może odebrać osoba ze statusem „Spodziewam się dziecka”. Darmowy zestaw dla nauki mycia zębów dla dziecka oraz darmowy zestaw zabawek do kąpieli przysługują z kolei osobom ze statusem „Jestem rodzicem dziecka 0-3, Maluch”, przy czym zestaw zabawek do kąpieli jest prezentem dostępnym dopiero po ukończeniu przez dziecko pierwszego roku życia.