Prezent powitalny od Humana baby - korzyści dla całej rodziny

Przeczytaj i sprawdź jak odebrać prezent powitalny i zapisać się do akcji testowania produktów od Humana Baby.

humana baby

Mleko mamy to najlepszy wybór dla noworodka i niemowlaka. Ma wyjątkowe właściwości odżywcze, wspiera rozwój dziecka i pomaga w zacieśnianiu więzi. Proces karmienia to nie tylko posiłek, ale i rytuał budujący związek mamy i dziecka.

Humana baby to marka, która świetnie to rozumie i stawia potrzeby dzieci i ich rodziców na pierwszym miejscu.

O marce Humana baby

Firma powstała już w latach 50-tych ubiegłego wieku, a ich pierwszym produktem była mieszanka dla niemowląt. W ciągu dekad działalności, zawsze stawiają jakość i bezpieczeństwo na priorytetowym miejscu. W 2019 roku otworzyli swoje centrum innowacji, gdzie grono ekspertów czuwa nad najwyższymi standardami ich produktów. A o jakich produktach mowa?

W ofercie Humana baby rodzice mogą znaleźć między innymi:

  • Mleka modyfikowane, a w tym mleka początkowe, następne i junior,

  • Żywność dla niemowląt, czyli przeciery w słoiczkach, musy, kaszki, herbatki, soczki itp,

  • Produkty dla dzieci mających specjalne potrzeby żywieniowe, np. mleka mające na celu uzupełnienie diety noworodków z małą masą ciała, dla maleńkich alergików, czy takie łagodzące wzdęcia i kolki.

Korzyści od Humana baby

Marka daje rodzicom gwarancję jakości. Ich produkty są opracowane i przebadane przez ekspertów. Taka gwarancja to jedna z najważniejszych korzyści, ale przyjrzyjmy się tym pozostałym. Sprawdźcie, co firma dla Was przygotowała i odwiedźcie stronę marki dostępną pod tym adresem.

Bajki dla maluszków

Wasze maleństwo nie chce zasnąć? A może przeczytaliście już wszystkie książeczki kilkukrotnie i prędzej zwariujecie niż przeczytacie tę sama bajeczkę po raz dziesiąty w tym tygodniu? Nie martwcie się, Humana baby wie o czym mówicie. Właśnie dlatego znajdziecie na ich stronie serię bajeczek dla dzieci. Co świetne, są one dostępne zupełnie za darmo. Nic nie musisz robić, wystarczy, że przejdziesz na stronę i otworzysz zakładkę z bajkami. Działa również na telefonie! Obecnie dostępnych jest ponad 10 uroczych bajeczek z morałem.

Poradnik dla rodziców

Wiele firm specjalizujących się w produktach dla niemowląt i dzieci zapomina, że rodzice to również tatowie. Wiele porad, wskazówek czy książek o rodzicielstwie jest dedykowanych przede wszystkim mamom. Całe szczęście, Humana baby ma inne podejście. W części poradnikowej znajdziemy takie serie, jak:

  • Poradnik dla mamy, obejmujący między innymi artykuły dotyczące ciąży i karmienia,

  • Poradnik dla taty, a w nim praktyczne porady dotyczące pierwszego miesiąca w nowej roli, czy wskazówki dotyczące okresu ciąży,

  • Poradnik dla malucha, w którym dostępne są artykuły dotyczące żywienia, zabawy z dzieckiem czy te dotyczące rozwoju.

Pomysły na zabawę z dziećmi

Podczas rozwoju dziecka, zabawa jest równie ważna co odpowiednie odżywianie czy sen. To podczas zabawy dziecko kształtuje swoje zdolności motoryczne, ćwiczy charakter i nabiera cech osobowości. Czasem jednak rodzice potrzebują nieco inspiracji, aby zachęcić swoje dziecko do rozwojowej zabawy. Humana baby zadbała i o to, wypuszczając serię pomysłów na świetne zabawy z maluszkiem. Znajdziesz je na ich stronie!

dzieci bawiące się z rodzicem

Konkursy z nagrodami i bezpłatne próbki

Zapisz się do newslettera marki, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi promocjami. Marka często organizuje konkursy i akcje testowania produktów, więc warto dołączyć do grona osób, które pierwsze się o ich dowiedzą. Skorzystaj z formularza dostępnego na stronie i odbierz swój prezent powitalny - zestaw bajeczek dla dzieci!