Korzyści od Philips dla Mam i Tatów

Czy Philips Avent oferuje darmowe próbki swoich produktów? Dowiedz się jak możesz odebrać korzyści dla mam i tatów.

Philips Avent

Philips troszczy się o Twoją rodzinę

Spodziewacie się dziecka? A może Wasz maluszek już jest z Wami? Jeśli tak, to pewnie jak wiele innych osób w podobnej sytuacji, dosłownie toniecie w broszurach, poradnikach i ulotkach przedstawiających produkty, które choć odrobinę ułatwią Wam przejście przez ten okres. Mamy to szczęście, że w obecnych czasach istnieje cała masa artykułów, których celem jest wsparcie zdrowego rozwoju Waszego dziecka i ułatwienie Wam odnalezienia się w tej zupełnie nowej roli.

Już od pierwszych chwil dziecka

Karmienie Waszego dziecka to jedna z tych wyjątkowych okazji, kiedy między rodzicem a dzieckiem tworzy się wyjątkowa więź emocjonalna. Budujecie wzajemne zaufanie, pielęgnujecie swoją miłość i kreujecie związek, który zostanie z Wami na zawsze. Lekarze i specjaliści są zgodni co do tego, że nic nie wspiera rozwoju dziecka w pierwszych jego chwilach tak, jak mleko mamy. Na kolejnym etapie wzrostu bobasa, zalecane jest wprowadzanie do diety mleka następnego i z czasem innych produktów. Czy wiecie, że na każdym z tych etapów może się przydać, a nawet okazać niezbędne, specjalne wyposażenie?

Łatwiejszy wybór z Philips

Marka Philips wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Nie inaczej jest w przypadku młodych rodziców. Marka postanowiła stworzyć specjalną serię przeznaczoną dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Młodzi rodzice lepiej niż ktokolwiek inny wiedzą, jak trudno jest wybrać spośród dziesiątek dostępnych butelek, smoczków, laktatorów, sterylizatorów i innych tego rodzaju produktów. Bierzecie pod uwagę wszystkie aspekty: bezpieczeństwo, wytrzymałość, komfort użycia, cenę… Poświęcacie swój cenny czas, który moglibyście spędzić w dużo lepszy sposób.

Propozycja od Philips

Właśnie po to, aby ułatwić Wam ten proces wyboru, Philips przygotował serię Avent. Koniec z wielogodzinnym przeglądaniem ulotek. W tej serii znajdziecie gotowe zestawy przeznaczone do użytku na różnych etapach rozwoju maluszka: już od pierwszych chwil. Co to dla Was oznacza? Philips przygotował konkretne, kompleksowe zestawy o najwyższej jakości i w dobrej cenie. Wszystkie informacje, których potrzebujecie są na wyciągnięcie ręki. Mało tego! Za pomocą zaledwie kilku kliknięć porównacie produkty lub zestawy ze sobą, dzięki wygodnej porównywarce na stronie. Zyskujecie gwarancję jakości i dobrze skomponowane, dobrane do wieku zestawy.

Korzyści od Philips dla Mam i Tatów

Philips to nie tylko świetne produkty, ale również wsparcie i troska. W specjalnym blogu poświęconym rodzicielstwie, który znajdziecie tutaj, możecie poznać wyjątkowe wskazówki, porady i historie osób, które rozumieją Wasze doświadczenia. Macie również możliwość dołączenia i współtworzenia instagramowego konta Tak Mamy od Philips. W dodatku zyskacie:

  • Kupony zniżkowe i promocyjne - nawet do - 20%!

  • Dostęp do informacji o najnowszych produktach i akcjach promocyjnych,

  • Wyjątkowe porady i wskazówki od naszego zespołu doświadczonych profesjonalistów i ekspertów z zakresu niemowlęctwa i opieki nad dziećmi,

  • Możliwość testowania produktów nawet do 60 dni.

Jak z tego skorzystać?

Aby cieszyć się wyjątkowymi promocjami od Philips, wystarczy zapisać się do Newslettera firmy. Arkusz rejestracyjny dostępny jest bezpośrednio na stronie Philips - wystarczy zjechać kursorem na dół witryny. Aby rejestracje się powiodła, należy podać kilka podstawowych danych, tj.:

  • Imię,

  • Nazwisko,

  • Adres email,

  • Hasło.

I gotowe. Teraz możecie zamówić pierwszy zestaw dla swojego maluszka: zestaw do karmienia piersią lub zestaw do karmienia butelką 20% taniej!