Mustela - dobro naturalnego pochodzenia

Dowiedz się więcej o marce Mustela i jej akcjach promocyjnych. Sprawdź czy Mustela oferuje darmowe próbki oraz o czym musisz wiedzieć sięgając po ich kosmetyki.

mustela

dziecko w pieluszkach

W tym artykule przedstawimy Wam kolejną wyjątkową markę. Ta propozycja ma w swojej ofercie produkty, które przydadzą Wam się już od pierwszych chwil z Waszym dzieckiem. Rodzicielstwo to wspaniała przygoda. Po raz pierwszy czujecie taką mieszankę uczuć: bezwarunkową miłość, całkowite oddanie, radość, troskę i niepokój. A to wszystko na raz. Inni rodzice mówili Wam, że tak będzie, ale dopiero kiedy przekonaliście się na własnej skórze, to zrozumieliście. Chcecie zapewnić swojemu dziecku wszystko to, co najlepsze. Dlatego też wiecie, że odpowiednia pielęgnacja i higiena są bardzo ważne.

Co musicie wiedzieć, zanim sięgniecie po kosmetyki

Skóra niemowląt, ale także dzieci starszych, jest bardzo wrażliwa i podatna na podrażnienia i zmiany. Dobrze dobrana pielęgnacja sprawdzonymi i zaufanymi kosmetykami jest niezwykle ważna, ale dobrze pamiętać również o odpowiednim dostosowaniu ubrania do temperatur, aby dziecko nie zmarzło ani się nie przegrzało, zmienianiu na czas pieluszek i podobnych kwestiach.

Na co zwracać uwagę, kiedy sięgacie po kosmetyki do pielęgnacji dla swojego dziecka?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na skład. Dobre kosmetyki dla dzieci i niemowląt, takie, jak od Mustela, będą miały naturalny skład, który nie uczula. Dobrze też poznać opinie innych rodziców. Jak dany produkt sprawdził się u nich? Możesz poczytać o tym na forach lub blogu.

Kompleksowa pielęgnacja od Mustela

Mustela to francuska marka mająca za sobą wiele dekad doświadczenia w branży. Mają na swoim koncie kilka prestiżowych nagród. Należą do wąskiego grona marek, które mogą się pochwalić wyjątkowym wyróżnieniem. Ich kosmetyki z linii organicznej zostały uznane międzynarodowych certyfikatem certyfikatem B-Corp.

Co znajdziemy w ofercie marki Mustela?

Główny podział kosmetyków do pielęgnacji obejmuje:

  • Te dla dziecka,

  • Kosmetyki dla mamy.

Na stronie marki Mustrela kosmetyki do pielęgnacji są pogrupowane w taki sposób, abyście bez problemu znaleźli to, czego potrzebujecie. W serii dziecięcej znajdziecie podział ze względu na:

  • Typ skóry waszego maluszka - kosmetyki do skóry suchej, normalnej, atopowej i bardzo wrażliwej,

  • Kosmetyki do codziennej pielęgnacji, a w tym mydełka, szampony, chusteczki czy delikatne kremy,

  • Produkty do specjalnych potrzeb - w tej serii znajdziemy np. serum do płukania noska, kremy i sztyfty przeciwsłoneczne, kojące piżamki dla niemowląt ze skórą atopową i więcej.

Natomiast przyszłe mamy mogą sięgnąć między innymi po kosmetyki na rozstępy (w zależności od upodobań, dostępne są olejek, serum i krem) czy też zestaw wyprawkowy.

Mustela - więcej niż kosmetyki

Mustela rozumie potrzeby rodziców i ich dzieci. Marka rozumie także, że w naszym zabieganym świecie, te potrzeby są bardzo dynamiczne i różne w zależności od okoliczności. Firma stawia więc na dobrą komunikację. Konsumenci mają do dyspozycji stronę firmy, profil na Instagramie i kanał na youtube. Wszystko po to, aby zapewnić mamom i tatom jak najlepszą opiekę. Chodzi tu nie tylko o świetne kosmetyki do pielęgnacji, ale i porady od ekspertów i wiedzę, która przyda się każdemu rodzicowi. Na blogu mustela znajdziecie takie kategorie, jak:

  • Macierzyństwo,

  • Kalendarz ciąży,

  • Rozwój dziecka,

  • Pielęgnacja skóry dziecka,

  • Nowości.

Każda z tych kategorii ma swoje podkategorie. Co świetne w tym blogu, to to, że Tatusiowie również znajdą dla siebie wiele ciekawych artykułów!