Darmowe produkty od HiPP - testuj w ramach Klubu mojego Maluszka HiPP

Odbierz i testuj darmowe porcje mleka następnego, dania w słoiczku, kupony zniżkowe oraz gadżety dla dziecka.

klub mojego maluszka

Klub Maluszka HiPP

Czas oczekiwania na dziecko i okres niemowlęcy to piękne, magiczne chwile. Dzieciątko się rozwija, poznaje świat, uczy się głosu rodziców, zaczyna rozpoznawać ich twarze, twarze otaczających je bliskich. Młodzi Rodzice muszą być gotowi na niespodzianki, stawiać czoła kolejnym wyzwaniom i sprostać coraz to nowym wydatkom. Okres niemowlęcy, choć oczywiście piękny, pełen wspaniałych emocji i wzruszeń, jest też dość kosztowny. Potrzeby wciąż się zmieniają, a wydatki, niestety, nie maleją. Doskonale wiemy jak to jest, sami przez to przechodziliśmy! Targają Wami skrajne emocje, od tych najlepszych, po te z drugiej strony szali: niepokój, obawa. Nie martwcie się, nie jesteście w tym sami. Wiemy o tym my, wiedzą o tym również firmy specjalizujące się w produktach dla niemowląt!

W tej serii przedstawiamy Wam wyjątkowe oferty od znanych i poważanych marek skupiających się na produktach dla niemowląt, które przygotowały dla Was bezpłatne paczki!

W naszej serii znajdziecie instrukcje i linki do ofert, dzięki którymi możecie zaoszczędzić łącznie nawet kilkaset złotych! Większość paczek będzie zawierała bezpłatne próbki mleka, gadżety dla bobasów, a także przydatne porady i wskazówki dla młodych rodziców.


HiPP to marka o dobrze ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Pośród ich produktów znajdziemy: ⦁ mleka modyfikowane, w tym mleko HiPP 2 BIO combiotik ® zawierające susbtancje naturalnie występujące w mleku mamy, a także mleka specjalistyczne, łagodzące objawy kolki i zaparć.

⦁ Obiadki w słoiczkach,

⦁ Przeciery warzywne i owocowe dla dzieci od 4-go miesiąca życia,

⦁ Zupki,

⦁ Kaszki,

⦁ Chrupki,

⦁ Soki i inne napoje,

⦁ Specjalne płyny nawadniające z naturalnych składników,

⦁ produkty do pielęgnacji.

Darmowe próbki od HiPP

Obecnie HiPP organizuje akcje testerskie swoich produktów na które należy się zapisać. Warunkiem jest dołączenie do "Klubu Mojego Maluszka HiPP".

Pod tym linkiem można zobaczyć ostatnie akcje testowania produktów.

Klub Mojego Maluszka HiPP

Korzyści, jakie otrzymasz wraz z dołączeniem do ich programu to między innymi możliwość wzięcia udziału w akcjach testowania produktów - w ostatniej edycji rodzice i ich maluszki testowali przeciery z owoców i warzyw w słoiczkach. Dodatkowo, zyskujesz dostęp do wielu atrakcyjnych rabatów między innymi na zakup pieluszek, kocyków, hipoalergicznych produktów do prania i płukania, zabawek sensorycznych, ubranek dla niemowląt i więcej. A jeśli to jeszcze mało, wraz z członkostwem otrzymasz dostęp do porad ekspertów: dietetyka, położnej i specjalistów ds. żywienia, newslettera z cennymi poradami i wskazówkami. A także możliwość dołączenia do społeczności Mam!

testy-produktow-hippkody rabatowe w klubie maluszka hipp

Źródło: https://hipp.pl/testy-produktow

Jak otrzymać dostęp do korzyści Klubu mojego Maluszka HiPP?

testuj-produkty-hipp

Aby skorzystać ze wszystkich wyżej opisanych bonusów, takich jak rabaty, możliwość testowania produktów i dołączenie do ekskluzywnego forum dla młodych mam, musisz zapisać się do Klubu mojego Maluszka HiPP. Możesz to zrobić wchodząc na stronę pod tym linkiem i klikając “zarejestruj się!” Zostaniesz wtedy automatycznie przekierowana do formularza. Tam będziesz mieć możliwość skorzystania z uwierzytelnienia za pomocą Facebooka, lub manualnego wpisania swoich danych oraz danych Twojego maluszka. Dodatkowo, nie zapomnij o zaakceptowaniu wszystkich zgód, w tym tej na otrzymywanie Newslettera. Bez tego nie dowiesz się o najnowszych promocjach, ofertach bezpłatnego testowania produktów, konkursach, ani nie otrzymasz cennych porad ani wskazówek od ekspertów.