Klub BoboVita - mnóstwo korzyści dla młodych rodziców!

Sprawdź co zyskujesz dołączając do Klubu BoboVita. Czy BoboVita oferuje zestawy darmowych próbek swoich produktów?

klub bobovita

Nikt, tak dobrze, jak młodzi rodzice, nie zdaje sobie sprawy z tego, jak kosztowna jest wyprawka dla malucha. Dołóżmy do tego jeszcze stale rosnące ceny i galopującą inflację. Potrzeby noworodków i niemowląt zmieniają się w gwałtownym tempie. Rozwój jest widoczny niemal z dnia na dzień, a wraz z nim pojawiają się nowe potrzeby: w zakresie ubrań, pieluch, jedzenia, zabawek i tym podobnych produktów.

Jako rodzice nowo narodzonej pociechy, macie wystarczająco dużo obowiązków i wypadków na głowie, więc każda pomoc jest na wagę złota.

dziecko-na-rekach-matki

Źródło: https://www.bobovita.pl/klub-bobovita

Czy BoboVita oferuje darmowe próbki swoich produktów?

Klub BoboVita organizuje różnego rodzaju konkursy, lecz aktualnie nie oferuje bezpośredniej wysyłki próbek do zainteresowanych.

O klubie BoboVita

Jedną z takich wysuwających się przed szereg ofert, jest propozycja od dobrze znanej marki BoboVita. Jeśli dopiero przygotowujesz się do roli Mamy i jeszcze nie znasz tej firmy, na pewno wkrótce dobrze ją poznasz. W ich ofercie znajdziesz takie produkty, jak:

⦁ Kaszki

⦁ Zupy w słoiczkach,

⦁ Obiadki w formie przecierów dla niemowląt, zawierające odpowiednią ilość zbilansowanych składników

⦁ Obiadki w talerzykach dla maluszków od pierwszego roku życia

⦁ Pełne witamin desery i soki

⦁ A nawet coś dla starszaków: wielozbożowe chrupki i ciasteczka. Marka już od lat stara się wspierać Mamy i Tatów już od okresu planowania powiększenia rodziny, poprzez serie edukacyjne. Niedawno poszła o krok dalej i zaprezentowała nowy program: Klub BoboVita.

Co zyskujesz dołączając do Klubu BoboVita?

Jak już wspomnieliśmy, na wczesnym etapie rodzicielstwa, szczególnie przy pierwszym dziecku, każda pomoc j na wagę złota. BoboVita doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego, wraz z członkostwem w klubie, zapewnia dostęp do takich korzyści, jak:

⦁ Bezpłatny poradnik żywienia małego dziecka wraz z Planem 5 kroków, dzięki którym w bezpieczny dla maluszka sposób wprowadzić do diety nowe produkty. A to wszystko w wygodnej formie PDF, dzięki czemu możesz go mieć zawsze pod ręką - na komputerze, w telefonie czy na tablecie.

bobovita-poradnik

Źródło: https://www.bobovita.pl/klub-bobovita

⦁ Dostęp do cyklicznego newslettera, w którym znajdziesz przydatne wskazówki i rady od ekspertów i ekspertek ds. żywności maluszków.

⦁ Dowiesz się o najnowszych konkursach i promocjach jako jedna z pierwszych. BoboVita często wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodziców i startuje z ciekawymi konkursami, w których można wygrać atrakcyjne nagrody: bony wartościowe i oczywiście produkty ich marki.

Jak dołączyć do Klubu BoboVita?

Dołączenie do Klubu BoboVita jest naprawdę proste i zajmuje tylko kilka chwil. Aby się zarejestrować, przejdź do zakładki “zarejestruj się”, którą znajdziesz tutaj. Następnie wystarczy, że będziesz postępować z instrukcjami na stronie. Konieczne będzie podanie kilku kluczowych informacji, takich jak data porodu (lub przewidywana data porodu, jeśli jeszcze wszystko przed Wami), oraz e-mail, hasło i płeć. Następnie konieczne jest zaakceptowanie kilku zgód. Aby w pełni skorzystać z bonusów, jakie niesie ze sobą członkostwo w Klubie BoboVita, nie zapomnij zaakceptować zgody na otrzymywanie informacji o promocjach oraz Newslettera!